top fight logo export web
Kamaru Usman Colby Covington ufc mma

Trenér: Covington se chová jako cvok, není to ani top zápasník, Usmana porazí jedině Chimaev

Colby Covington se stal terčem Khamzata Chimaeva a jeho trenéra.

Kdyby nebylo trashtalku, hůře by se propagovaly určité zápasy. A Colby je (bohužel) jedním z těch bijců, kteří svou nevymáchanou pusu využívají k propagaci veškerého bojového dění. To je také jeden z těch důvodů, proč ho mnoho lidí nemá zrovna v lásce.

Naposledy například sliboval Usmanovi krutou mstu a nakonec mu v boji podlehl 3-0 na body. Po zápase ovšem ve svém trashtalku pokračoval a slíbil, že si s nigerijským šampionem ještě vynutí trilogii, jelikož byl poražen jenom proto, že jeho soupeř podváděl.

„Takhle se může chovat jenom nějaký naprostý blázen nebo cvok!“ nelíbí se Alanu Nascimentovi (Khamzatův BJJ trenér) Colbyho chování.

„Pokud něco křičíte na veřejnosti, musíte tomu také dostát. Když svá slova neobhájíte v akci, lidé vás budou mít za blázna, a to je přesně to, co se stalo Covingtonovi. Měl jenom velkou pusu, ačkoliv věděl, že jeho schopnosti na Usmana nestačí. Viděl jsem borce, co šampionovi zatopili daleko víc, to Covington se jevil jako ryze průměrný zápasník!“ nebral si servítky.

A kdo tedy velterového šampiona sesadí z trůnu? „Jedině Khamzat má potřebné dovednosti, aby mohl Usmana porazit. Přeju si, aby k tomu jednoho dne skutečně došlo. Tohle je fight, který svět potřebuje vidět,“ míní Nascimento.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.