top fight logo export web
937d26d4957caf2fd36503bd0f01d0000b0b0399

Trenér McGregora: Není pravda, že Conor nesnáší Khabiba

Další reklamní kampaň, jak přilákat řadu příznivců? I to je jedna z variant! Pokud je mezi námi někdo, kdo se umí dobře prodat, pak je to právě irský dobrodruh Conor McGregor, který bere nové výzvy už tak trochu jako svůj oblíbený koníček. Ve svém dalším tažení se totiž pokusí utkat s doposud nepřemožitelným ruským velikánem, jehož duel propagoval opravdu skvěle.

Na tiskové konferenci to mohlo vypadat zcela jinak, jelikož Conor na ní vykřikoval věci, jež by od něj nikdo nečekal, avšak dneska nám jeho trenér prozradil, že i když se jeho svěřenec občas chová jako zvíře, rozhodně jím není.

„Co se stalo, stalo se. Není potřeba se k tomu více vracet,“ reaguje Owen Roddy na celý ten humbuk okolo obou zápasníků.

„Jednalo se o situaci, která si to žádala, ale nehledal bych v tom něco osobního. Je to součást Conorovy strategie,“ říká před blížícím se UFC 229.

„A to není jenom s Khabibem, tak je to s každým. Snaží se na soupeře vyvinout psychický nátlak ještě předtím, než duel začne. Jsem si ale jistý, že ať už ten souboj dopadne jakkoliv, pak za svým protivníkem přijde a vzdá mu hold, jaký mu náleží,“ uvádí.

„Vzpomeňte si, jak se bavil s takovým Diazem (Nate) nebo Poirierem (Dustin). K ani jednomu z těchto dvou necítil žádnou zášť. Takže jeho plánem bylo vyprovokovat Khabiba, aby se nedržel svého původního plánu. Kdyby se mu to podařilo a on s ním opravdu bojoval ve stoje, věřím, že by bylo po všem velmi, velmi rychle,“ upozorňuje.

„Nicméně se domnívám, že se Khabib jeho hrou nenechal zmást a bude si hledět svého. Sám si je vědom toho, že se jeho šance stupňují s každým kolem, co vydrží čelit jeho úderům, a za tím si asi i půjde,“ svěřuje se.

A jak podle něho celý duel dopadne? „Je to těžké říct. Začíná se ve stoje a to je prostor, kde Conor dominuje. Pokud tam Khabib zůstane delší dobu, může to být pro něj velice nebezpečné. V opačném případě si nehodlám tipovat,“ uzavřel McGregorův trenér.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!