top fight logo export web
Sean a Petr Yan brzy pomeri sily v UFC

Trenér vysvětlil, proč zápas O’Malleyho s Yanem může připomínat hru kočky s myší

Nejen Sean O’Malley, ale i jeho trenér dokonce věří, že je při cestě za vítězstvím nad Petrem Yanem nic nezastaví.

Papírové předpoklady hovoří něco kompletně jiného, přesto bojovník Sean „Sugar“ O’Malley a jeho tým věří, že znají na bývalého bantamového šampiona Petra Yana dokonalý recept, kterým ho naprosto vymažou.

Abychom i my pochopili jejich přesvědčení, máme se řídit následujícími fakty.

Petr Yan v UFC
Petr Yan

„Petr je super bojovník, všechna čest, co v kariéře dokázal, ale s takovou hrozbou, jakou pro něj představuje Sean, se ještě nepotkal,“ promluvil Sugarův vrchní kouč John Crouch.

„První věc, Sean je vysoký. Opravdu vysoký a rychlý. Tohle Petrovi jako postojáři, co se žene dopředu, chutnat nebude. Ta rychlost je naší největší výhodou. Chvílemi to může připomínat hru kočky s myší,“ myslí si.

„Druhá věc. Petr je bojovník, který potřebuje čas, aby si načetl své soupeře. Náš zápas je ale vypsán na tři kola. Pouhá tři kola. Pochybuju, že Petr přijde na to, jak takticky Seana rozebrat. Pokud nezískáme KO, tak na body určitě věřím v naši výhru,“ dedukuje.

„Tohle je zápas, který nás může vystřelit až k titulu. A za sebe říkám, že stylově lepšího soupeře bychom si nemohli přát,“ podotkl v redakci Yahoo Sports trenér John Crouch.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!