top fight logo export web
Cris Cyborg učinila Predátorovi Ngannouovi zajímavou a velmi výnosnou nabídku

Troufám si říct, že Harrison nevystoupí ze své komfortní zóny, aby mi čelila, popichuje Cyborg

Současná šampionka pérové váhy Bellatoru by ráda udělala přítrž všem spekulacím, podle kterých je Kayla Harrison novou nejdominantnější MMA zápasnicí planety.

Okolo Harrison se vytváří spousta mediálního šumu a teď je jenom na ní, aby ho skutečně potvrdila. Potenciál k tomu má vskutku vysoký. Jednak ve své profesionální MMA kariéře ještě neprohrála a jednak je to dvojnásobná držitelka zlaté medaile z olympijských her 2012 a 2016.

„Myslím si, že by bylo bezvadné, kdyby zakotvila v Bellatoru, aspoň bychom konečně mohli učinit přítrž všem těm spekulacím, že je nejlepší,“ řekla nabuzená šampionka Cris Cyborg, která právě obhájila svůj pás pérové váhy proti Sinead Kavanagh.

„Pokud Kayla bude chtít, pak ví, kde mě najde. Pochybuju ovšem, že bude chtít vystoupit ze své komfortní zóny a učinit přítrž tomu ruchu, který se kolem ní vytváří,“ popichovala Cyborg, která se tímto podprahově snaží Harrison přemluvit, aby skutečně podepsala smlouvu s Bellatorem. Zejména teď je k tomu vhodná příležitost, když je aktuálně bez angažmá.

„Jestli mi bude chtít čelit, ví, kde mě najde. Pojďme rozseknout, kdo je zde aktuálně nejlepší!“ burcovala Cyborg, která tak možná trochu naschvál opomenula Amandu Nunes. S tou se ale již odvety nedočká, a tak hledá jiné hvězdné soupeřky.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.