top fight logo export web
Colby Covington 2021 titul

Tu odvetu jsem jasně vyhrál, sdělil Covington důvod, proč si s Usmanem zaslouží trilogii

Kamaru Usman byl v posledním zápase jasně poražen, věří bývalý titulový vyzývatel Colby Covington.

Ten si po téměř dvouletém čekání vynutil s šampionem Usmanem odvetu, v níž se mělo objevit jeho nové já. Jak se ale později ukázalo, ani toto nové já na neomylného Nigerijce nestačilo. Kamaru je prostě prvotřídní přírodní úkaz, který disponuje tak pevnou stavbou těla, že ho ani takový ryzí wrestler, jako je Covington, nedokázal stáhnout na zem.

Opět se tedy fanoušci dočkali zápasu v postoji, ve kterém šampion svého soka ve druhém kole dokonce dvakrát poslal na zadek. Colby se ovšem dokázal zmátořit a podle vlastních slov vyhrál následující tři kola.

„Nechápu, proč se o Kamaruovi doteď mluví jako o nejlepším MMA bojovníkovi světa, však to nedává žádný smysl. Viděli jste přeci, co jsem s ním provedl v našem posledním fightu. Jen protože tam byli tři bodoví rozhodčí a ti rozhodli v Kamarův prospěch, ještě neznamená, že jsem ten zápas prohrál. Miliony lidí na vlastní oči viděly, že jsem ten fight vyhrál já,“ uvedl Covington v Submission Radiu.

„Třetí, čtvrté a páté kolo byly definitivně moje. A kdekdo by mi dal i to první, které bylo z hlediska bodování o něco těžší. Takže jsem celkovém součtu vyhrál 3:2, ne-li rovnou 4:1 na kola. To je ten důvod, proč zde musí být další fight. Musíme završit trilogii, aby tu nebyly žádné pochybnosti,“ dožaduje se Colby.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.