top fight logo export web

Ty nově oznámené titulové bitvy jsou od UFC ostuda, míní O’Malley

Usman vs. Edwards či Volkanovski vs. Zombie? Tím se zatím UFC moc nepochlapilo, míní O’Malley.

Když měl „Sugar“ zanalyzovat příští titulové bitvy v rámci pérové či velterové váhy, moc nadšení z nich nevyzařoval.

„Nechci znít neuctivě, ale obojí mi to přijde jako celkem dopředu jasné záležitosti. Volkanovski pravděpodobně Korejskou Zombie přejede a totéž se dá říct o Usmanovi s Edwardsem.“

„Nebudu namítat, ale podle mě to šlo naplánovat i lépe, je tu několik zajímavějších možností. Ty nově naplánované titulové bitvy jsou ostuda,“ vypíchl O’Malley.

Shodou okolností podobný názor prakticky ještě před pár okamžiky vyslovil Chael Sonnen. Ten se konkrétně vyjádřil na adresu souboje Usman vs. Edwards a zmínil, že je tento vyzývatel pro šampiona naprostý dárek.

„Když jsem zaslechl, že UFC plánuje bitvu mezi Usmanem a Edwardsem, řekl jsem si ‚Jen to ne!‘ Tady asi nemá cenu ani dělat nějakou predikci. Pro šampiona je toto dárek,“ nechal se slyšet známý veterán Chael Sonnen.

„Leonovi žádné zásluhy určitě neupírám, ale představuje zrovna ten typ soupeře, u kterého bych byl rád, kdyby ho Kamaru hned sfoukl a my se mohli přesunout zase konečně k něčemu zajímavému,“ podotkl.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.