top fight logo export web
Paddy Pimblett jidlo 1

Ty vole, nemůžeš se pořád přežírat jako prase, jednou tě to dožene, varuje O’Malley Pimbletta

Paddy Pimblett se „pochlubil“, jaký se z něho mimo zápasové období stává vždy pěkný cvalík. Přibrat více než 20 kilo mu nedělá žádný problém.

Na poměry zápasníka lehké váhy si Paddy celkem žije. Kromě toho, že se utápí ve sladkých limonádách, si rád dopřává i kalorické bomby v podobě dresinků, majonéz, dortů, palačinek a čokolád.

Tímto stravováním se britský bojovník nikdy netajil, a dokud vyloženě nezačne mít potíže s tím, aby zhubl na hranici 70 kg, která je potřebná pro splnění limitu lehké váhy UFC, tak s ním ani přestat nehodlá.

„Huntuji si tím tělo, ale je to má věc. Jídlo mě dělá šťastným, což je to nejdůležitější. Raději budu šťastný s pořádným pupkem než nespokojený s žádným,“ vysvětloval Pimblett.

Z hlediska zdraví to ale není zrovna optimální krok. Jednou by se to na Paddym mohlo podepsat, upozorňuje takový Sean O’Malley. A čím dříve si to uvědomí, tím lépe.

„Když naposledy dobojoval, tak hned po zápase jeho váha skočila na 91 kilo… Umíte si to představit? Ze 70 na 90?“ dotazoval se Sean O’Malley diváků ve svém podcastu.

„Dejme tomu, že mu chutná, což není špatné, ale my jsme přeci profesionální zápasníci… Ty vole, nemůžeš se přece po každém souboji přežírat jako prase. Jednou tě to kurva dožene,“ varoval slibného liverpoolského zápasníka.

„Nemůžu ani mluvit, já sám jsem ještě několik dní po zápasech úplně vybledlý, mé tělo se s tím úbytkem váhy několik dní srovnává a on se hned takhle přežere. Jednou ho to dožene a nebude to pěkný,“ tuší O’Malley.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.