top fight logo export web
846a5c79403e20e9f7e4368b6354337efe71af35

UFC a ONE Chapionship pracují na zvláštní výměně

Pokud se podaří dotáhnout smělé plány, budou mít brzy dva opravdu prominentní MMA zápasníci nové zaměstnavatele. UFC a ONE Chapionship v současné době pracují na zvláštní výměně, která by do nejsledovanější ligy světa přivedla výborného weltera Bena Askera a na druhou stranu do asijské ONE Demetriuse Johnsona.

ESPN na svých webových stránkách dnes oznámilo, že dohoda je blízko a výsledkem bude okamžité vyvázání ze smlouvy u obou borců a možnost podepsat smlouvu nové organizaci okamžitě. Uvidíme, jestli se nevyskytnou nečekané komplikace, ale je jasné, že takováto dohoda by byla první mezi velkými organizacemi a vytvořila by zajímavý precedens.

UFC a ONE Chapionship pracují na zvláštní výměně

Asker je s bilancí 18 výher a žádné porážky považován za nejlepšího weltera mimo UFC a určitě by bylo zajímavé sledovat, jak by obstál v té nejtěžší konkurenci. Johnson dlouhé roky vládl muší váze UFC, letos v srpnu ale padla kosa na kámen a Henry Cejudo ukončil jeho panování a titul mu vyfoukl. I tak se může pyšnit neskutečnou bilancí 27 výher a 3 porážek. ONE pro něj může znamenat novou motivaci a možnost porovnat síly s dalšími soupeři.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.