top fight logo export web
Khabib White

UFC boss měl s*ačku, proto Ngannouovi nenasadil pás, vyšlo najevo

Dana White se bránil, že když Francisovi Ngannouovi nenasadil mistrovský pás, nebylo za tím nic osobního. Ve skutečnosti prý řešil „nějaké potíže“.

Pro někoho se jedná o prkotinu, pro mnoho MMA fanoušků se ovšem jednalo o zklamání a stejně to cítil i šampion Francis Ngannou, který byl vyloženě zklamán tím, když mu po výhře nad Cirylem Ganem pás neupnul šéf UFC Dana White, nýbrž jeho zástupce.

White čelil kritice, že Francise nenávidí a nemůže mu odpustit, že se chystá UFC opustit, proto se na něho vykašlal. On však odpověděl: „Není to má vina. Hlavní zápas jsem ani neviděl, protože jsme byli nuceni řešit nějaké potíže v zákulisí. Takové věci se prostě stávají, rozhodně za tím nic nehledejte.“

Doposud se netušilo, o jaké „problémy“ šlo, veřejnosti je však prásknul Whiteův dobrý kamarád a bývalý šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov. „Já u toho tedy nebyl, ale doneslo se ke mně, že měl Dana sračku, proto utíkal na toaletu,“ prozradil stanici Sky Sports.

„Víc se v tom nechci rýpat, není to má práce. Co se děje v UFC, to je Danův byznys. Jsem si ovšem jistý, že Dana proti Francisovi nic nemá. A kdyby se náhodou objevily nějaké problémy, tak si je mezi sebou vyřeší jako lidé,“ vypíchl bývalý neomylný vládce divize do 70 kg.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.