top fight logo export web
Prochazka Teixeira

UFC elita reaguje na válku mezi Procházkou a Teixeirou

Dost možná zde máme hlavního kandidáta na nejlepší MMA zápas roku. Jiří ProcházkaGloverem Teixeirou se ve vzájemné bitvě vůbec nedali a v oktagonu nechali úplně všechno.

Tipovalo se, že tahle bitva nepřejde přes první, maximálně přes druhé kolo. To byly nejčastější predikce českých MMA fanoušků. Výsledek byl ovšem takový, že nás dělilo jen 30 sekund od bodového rozuzlení.

Tuto válku si museli užít všichni. Od věrných fanoušků přes nestranné diváky až po UFC zápasníky, kteří se na její téma museli vyjádřit. Pochopitelně byli všichni uneseni.

Megan Anderson: „Tak tohle byla naprostá horská dráha emocí. Hlavnímu zápasu nemám co vytknout, ani na chvíli nenudil. Gratulace novému šampionovi Jiřímu Procházkovi!“

Tanner Boser: „Procházka s Teixeirou předvedli jednu z nejlepších bitev všech dob. Naprosté šílenství! Oba bojovníci byli neuvěřitelní. Předem jsme to věděli, ale WOW. Díky vám, hoši.“

Henry Cejudo: „And New!!!!! Jiří Procházka!“ – Henry k Jirkovi chová náklonnost, neboť spolu v únoru strávili měsíc společným tréninkem.

Terrance McKinney: „Ne všechny zápasy jsou skutečnými zápasy. Tento byl ale rozhodně jeden z těch skutečných!“

Sodiq Yusuff: „Velmi inspirující výkon v podání obou fighterů!“

Kamaru Usman: „Naprosto velkolepá bitva!“

Glover Teixeira: „Odveta?“

A samozřejmě nechybí ani Jan Blachowicz, který hned využil příležitosti: „Jirko, pojďme na to! Boj o Evropu. Největší fight v celé historii našeho kontinentu!“

Pozápasová reakce nového UFC šampiona polotěžké váhy

„Měl jsem předvést lepší výkon, za to se omlouvám. Příště budu rozhodně lepší. Byl jsem připravený to ukončit. Je jedno v jakém kole, ale klidně v pátém.

V zápase to odnesla má levá ruka. Myslím, že s ní něco mám. To škrcení ke mně však přišlo naprosto samo. Prostě jsem se jen nechal unést v rytmu okamžiku a využil jsem toho. Naskytla se mi příležitost a já jsem jí využil. Je to krásný pocit získat titul.

Za výhru jsem vděčný, ovšem v souboji jsem byl občas moc líný. Mohl jsem to ukončit. Mohl jsem si připravit smrtící techniky. Byla to naprostá válka. Glover je skutečný bojovník a za to ho oceňuji.”

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.