top fight logo export web
3d8b7035f6474945aa85e4070ce7940cee829baa

UFC Fight Night 138: To nejzajímavější a výsledky

Anthony Smith ukázal potvrdil ambice: Po ukončení dvou legend (Evans, Rua) se o Anthony Smithovi a jeho šancích na titulový zápas začalo potichu šeptat, ale když porazil jednoho z top bojovníků divize, je jasné, že je třeba ho brát vážně.

Smith samozřejmě využil momentu po zápase a o titulový souboj se hned přihlásil. Je nutno uznat, že proti Volkanu Oezdemirovi předvedl kvalitní, trpělivý výkon, a i když na něj Volkan vysypal vše co měl, nezmatkoval a šel si za svým cílem.

Anthony Smith ukázal potvrdil ambice

Lobov a další prohra: Již před zápasem se tak trochu čekalo, že Michael Johnson bude pro Lobova velké sousto. Předpoklady se potvrdily, Lobov sice prokázal, že vydrží opravdu velké bití a nebyl úplně bez šance, ale rozdíl v tvrdosti a rychlosti obou borců byl znatelný. Nyní je Artem na třech prohrách v řadě, což bývá obvykle chvíle, kdy vedení UFC začne přehodnocovat zájem o vaše služby. Uvidíme, jestli se stejný metr použije na tréninkového partnera největší hvězdy UFC, Conora McGregora.

Artem Lobov a další prohra

Misha Cirkunov zpět v sedle: Po dvou těžkých prohrách KO, navíc velmi rychlých, potřebovala litevská hvězda Cirkunov zabrat a znovu se dostat na vítěznou vlnu. Povedlo se a Misha dokázal Patricka Cumminse v polovině prvního kola uškrtit. Po tomto důležitém vítězství se v pozápasovém rozhovoru podíval do kamery a prohlásil, že je třeba si na něj dát velký pozor, a že nyní budeme sledovat novou vylepšenou verzi Cirkunov 2.0.

Misha Cirkunov zpět v sedle

Zasloužené bonusy: Anthony Smith za ukončení Oezdemira obdržel jeden z 50 000 USD bonusů za výkon večera, další putoval do kapsy jihoafričana Dona Madge za krásný kop do hlavy Te Edwardse, ocenění za zápas večera obdržela dvojice Nasrat Haqparast a Thibault Gouti, afgánec Haqparast několikrát svého francouzského soka strašlivě trefil, ale ten se dokázal oklepat a dotáhnout zápas až k bodovému rozhodnutí, které bylo jednomyslné pro Nasrata.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.