top fight logo export web
3d8b7035f6474945aa85e4070ce7940cee829baa

UFC Fight Night 138: To nejzajímavější a výsledky

Anthony Smith ukázal potvrdil ambice: Po ukončení dvou legend (Evans, Rua) se o Anthony Smithovi a jeho šancích na titulový zápas začalo potichu šeptat, ale když porazil jednoho z top bojovníků divize, je jasné, že je třeba ho brát vážně.

Smith samozřejmě využil momentu po zápase a o titulový souboj se hned přihlásil. Je nutno uznat, že proti Volkanu Oezdemirovi předvedl kvalitní, trpělivý výkon, a i když na něj Volkan vysypal vše co měl, nezmatkoval a šel si za svým cílem.

Anthony Smith ukázal potvrdil ambice

Lobov a další prohra: Již před zápasem se tak trochu čekalo, že Michael Johnson bude pro Lobova velké sousto. Předpoklady se potvrdily, Lobov sice prokázal, že vydrží opravdu velké bití a nebyl úplně bez šance, ale rozdíl v tvrdosti a rychlosti obou borců byl znatelný. Nyní je Artem na třech prohrách v řadě, což bývá obvykle chvíle, kdy vedení UFC začne přehodnocovat zájem o vaše služby. Uvidíme, jestli se stejný metr použije na tréninkového partnera největší hvězdy UFC, Conora McGregora.

Artem Lobov a další prohra

Misha Cirkunov zpět v sedle: Po dvou těžkých prohrách KO, navíc velmi rychlých, potřebovala litevská hvězda Cirkunov zabrat a znovu se dostat na vítěznou vlnu. Povedlo se a Misha dokázal Patricka Cumminse v polovině prvního kola uškrtit. Po tomto důležitém vítězství se v pozápasovém rozhovoru podíval do kamery a prohlásil, že je třeba si na něj dát velký pozor, a že nyní budeme sledovat novou vylepšenou verzi Cirkunov 2.0.

Misha Cirkunov zpět v sedle

Zasloužené bonusy: Anthony Smith za ukončení Oezdemira obdržel jeden z 50 000 USD bonusů za výkon večera, další putoval do kapsy jihoafričana Dona Madge za krásný kop do hlavy Te Edwardse, ocenění za zápas večera obdržela dvojice Nasrat Haqparast a Thibault Gouti, afgánec Haqparast několikrát svého francouzského soka strašlivě trefil, ale ten se dokázal oklepat a dotáhnout zápas až k bodovému rozhodnutí, které bylo jednomyslné pro Nasrata.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!