top fight logo export web
60dba7ddd2b691850e7da9d2422ee836bfa9faed

UFC Fight Night 139: Zranění Edgara, šance pro Rodrigueze

Hlavní zápas na UFC Fight Night 139 měli obstarat Frankie „The Answer“ Edgar a „The Korean Zombie“ Chang Sung Jung. Edgarovo nespecifikované zranění bohužel neumožní bývalému šampionovi nastoupit a pokazí mu plánované oslavy 25. zápasu pod vlajkou UFC.

Náhradou bude Yair „Pantera“ Rodriguez. Ten Edgarovy podlehl na jaře loňského roku a od té doby jsme ho v kleci neviděli. Po doléčení zranění následovaly dohady o nové smlouvě a jednu dobu se zdálo, že UFC opustí.

UFC Fight Night 139

Blízko návratu byl již v září, ale jeho dohodnutý zápas proti Zabitovi Magomedsharipovi opět zhatilo zranění. Nyní je vše zapomenuto a mexický talent se může předvést 10. listopadu v Pepsi Center v Denveru. 

Na druhou stranu oktagonu se postaví také borec bez velké zápasové praxe. Korejská hvězda Chan Sung Jung loni v únoru vyřídila v prvním kole Dennise Bermudeze KO. Od té doby jsme o něm neslyšeli. 

Uvidíme, který z navrátilců se s pauzou vyrovná lépe. Další zajímavý zápas na této kartě je očekávaná přestřelka mezi Mikem Perrym a Donaldem Cerronem. Zajímavý by mohl být i souboj Ray Borg versus Joseph Benavidez.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.