top fight logo export web
60dba7ddd2b691850e7da9d2422ee836bfa9faed

UFC Fight Night 139: Zranění Edgara, šance pro Rodrigueze

Hlavní zápas na UFC Fight Night 139 měli obstarat Frankie „The Answer“ Edgar a „The Korean Zombie“ Chang Sung Jung. Edgarovo nespecifikované zranění bohužel neumožní bývalému šampionovi nastoupit a pokazí mu plánované oslavy 25. zápasu pod vlajkou UFC.

Náhradou bude Yair „Pantera“ Rodriguez. Ten Edgarovy podlehl na jaře loňského roku a od té doby jsme ho v kleci neviděli. Po doléčení zranění následovaly dohady o nové smlouvě a jednu dobu se zdálo, že UFC opustí.

UFC Fight Night 139

Blízko návratu byl již v září, ale jeho dohodnutý zápas proti Zabitovi Magomedsharipovi opět zhatilo zranění. Nyní je vše zapomenuto a mexický talent se může předvést 10. listopadu v Pepsi Center v Denveru. 

Na druhou stranu oktagonu se postaví také borec bez velké zápasové praxe. Korejská hvězda Chan Sung Jung loni v únoru vyřídila v prvním kole Dennise Bermudeze KO. Od té doby jsme o něm neslyšeli. 

Uvidíme, který z navrátilců se s pauzou vyrovná lépe. Další zajímavý zápas na této kartě je očekávaná přestřelka mezi Mikem Perrym a Donaldem Cerronem. Zajímavý by mohl být i souboj Ray Borg versus Joseph Benavidez.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!