top fight logo export web
cd47bccb0b360beb495bc5263f6404113831ddc3

UFC Khamzatovi nadržuje! Nezaslouží si top soupeře, zlobí se Thompson

Tři výhry v UFC, prořízlá pusa a dobrý manažerský tým za zády. To jsou hlavní důvody, proč si Khamzat Chimaev v tak krátké době vysloužil zápas s top soupeřem, kterého když porazí, tak půjde rovnou o titul.

Mnozí lidé, převážně fighteři, se kvůli tomuto „nadržování“ otáčí ke Khamzatovi zády a rozhodně se není čemu divit. Oni sami si totiž museli svou příležitost poctivě vybojovat přes celou řadu soupeřů, zatímco Chimaev ještě nebojoval s nikým, kdo by se nacházel v žebříčku ať už velterové, nebo střední váhy.

„Myslím si, že za vše, co se Khamzatovi dostává, může jeho manažer Ali Abdelaziz. V opačném případě jinak nemohu pochopit, jak může dostat za protivníka Leona Edwardse (trojka z žebříčku velterové váhy),“ zlobil se Thompson.

„Pokud vím, Khamzat měl ve veltru jen jeden zápas. A i když ho vyhrál, tak co mu dává právo na to, aby přeskočil ostatní bojovníky v divizi? Všichni tvrdě dřeli, aby se dostali tam, kde jsou teď. Prostě takovéto rozhodnutí ze strany UFC podle mě postrádá logiku.“

Khamzat Chimaev září v UFC

Stephen Thompson se kdysi zlobil, že on byl tím prvním, kterému UFC s Chimaevem nabízelo souboj. On ho však odmítl.

„Podle mě to byla drzost. Vůbec jsem tomu nerozuměl a stejně tak jsem nerozuměl tomu, jak mohlo tolik medií psát o tom, že jsem na ten zápas kývl! Jednoho dne jsem se podíval na Instagram a všude jsem tam viděl příspěvky, že budu bojovat s Khamzatem. Volal jsem tedy svému manažerovi, co se to děje, a on mě ujistil, že o ničem neví,“ vzpomínal na situaci, kdy si téměř celý MMA svět myslel, že se utká s ambiciózním švédským vlkem. Když jej odmítl, UFC rázem začalo shánět jiného vysoce postaveného soupeře.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.