top fight logo export web
jiri prochazka bellator

UFC nemá vyšší kvalitu jak my, nepochybuje šéf Bellatoru. Ukazuje zejména na polotěžkou váhu

Pokud chtěl Jirka Procházka dokázat, že je nejlepší, měl přejít do Bellatoru. Tuto teorii totiž razí prezident organizace Scott Coker.

V rámci všech sportů je důležité mít zdravou konkurenci a takový Bellator, jenž zatím žije ve stínu UFC, o sobě tvrdí, že je místy kvalitnější jak jeho známější a populárnější MMA rival.

Prezident Scott Coker se například netají tím, že jeho organizace má pod sebou takové zápasníky, které ani v UFC nenajdete. Ti se nachází zejména v kategoriích mužské pérové, lehké a polotěžké váhy či ženské pérové váhy.

„Je mýtus, že pouze UFC má pod sebou ty nejlepší zápasníky, minimálně tři naše váhové kategorie jsou nabitější jak ty jejich,“ pronesl Coker před medii.

„AJ McKee je nejlepší pérovou váhou světa, kdyby Dana White chtěl, můžeme udělat turnaj mezi organizacemi, brzy by to pochopil,“ řekl.

„Stejně tak je i Cris Cyborg nejlepší dámskou zápasnicí planety. A co se týká polotěžké váhy, tu máme opravdu hodně nabitou, tam rozhodne o tom, kdo je absolutně nejlepší, duel mezi Vadimem Nemkovem a Coreym Andersonem,“ poukazuje.

Inu, i zápasy Bellatoru umí budit vskutku dobrou pozornost. Zdali mají ale pod sebou skutečně tu největší kvalitu, to je spíše otázkou individuálního pohledu na věc. Drtivá většina lidí se i tak postaví na stranu Dany Whitea.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!