top fight logo export web
02274a7ca6073a6b1b1e1fc0bc2cce543186e430

UFC poslalo 250 tisíc dolarů na obnovu života v ohněm týrané Austrálii, zapojit se může každý

Vedle toho, že plameny v Austrálii zdevastovaly přírodu, tak si i vyžádaly několik obětí na životech. Tisíce dalších lidí se momentálně nachází bez domova, což bylo samo o sobě signálem, aby se dobrotinci z celého světa spojili.

Celebrity, sportovci i prostí občané. Každý, kdo může, posílá finanční dary na adresu australského červeného kříže, který se přímo na místě snaží pomoct všem poškozeným.

UFC v čele s Danou Whitem se v tomto ohledu nechtělo držet pozadu, a tak přispělo nemalou finanční částkou. Ta činí 250 tisíc dolarů, v přepočtu na českou měnu přibližně 5,7 milionů korun.

„Austrálie momentálně pociťuje výsledky nevídané katastrofy. Požár připravil několik lidí o jejich životy, dalším zničil domy a vyhladil volně žijící zvěř. UFC se proto rozhodlo věnovat 250 tisíc dolarů australskému červenému kříži, aby podpořilo snahy se s touto situací vypořádat. Zároveň bychom rádi vyjádřili hlubokou lítost všem, kdo byli touto katastrofou zasaženi,“ uvedl White.

Každý, kdo by chtěl skrze záštitu UFC podat pomocnou ruku, může následovat organizací přiložený odkaz, kde tak může učinit (https://www.redcross.org.au/ufc). Jakékoliv dary jsou jistě více než vítány.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.