top fight logo export web
11626109e96c9f955759742079900e9eb8392ef8

UFC propaguje steroidy, jinak si to neumím vysvětlit, štve Hunta dění nejenom v posledních dnech

Jeho éra v bojových sportech už skončila, ale jeho odkaz žije i nadále. Mark Hunt odjakživa zbrojil proti těm, kteří si nějakým zakázaným způsobem zvyšovali výkonnost, a nakonec došel k dosti očekávanému názoru. Za vším stojí samo UFC.

Klasickým příkladem nám je již několikrát omílaný Jon „Bones“ Jones. Právě jeho prapodivné nálezy v těle budí tu největší pozornost. Ve své podstatě tu jde jenom o prachy, protože kdyby nešlo, UFC 235 se bude podle původního plánu konat v Las Vegas. „Ten chlap je totální odpad a oni kvůli němu přesunou celou pos*anou show do Kalifornie. To je jen důkazem toho, jak moc UFC kleslo,“ svěřoval se dnes již vysloužilý sto dvaceti kilový borec. „Přeobjednat si letenky, změnit místo dovolené, zaplatit za cestování více peněz, a to všechno kvůli jednomu idiotovi?“ vysvětloval serveru MMA Fighting své znechucení.

UFC propaguje steroidy

Vesměs se jeho tvrzení opíralo o důvěryhodný podklad. Hodně lidí si opravdu stěžovalo na přesunutí akce, ale nikdo s tím nic nezmohl. Jonesovi byl chvíli před zápasem objeven neobvyklý nález a všichni, co mají MMA v oblibě, již věděli, o co se jednalo. „Testy říkají, že měl v těle pár pikogramů, ale to je furt ta stejná hodnota, jako když ho chytili naposled. Znamená to, že podvádí? Nepochybně! Vůbec nezáleží na tom, jestli měl v sobě několik pikogram nyní nebo před dvaceti lety, furt podvádí, furt musí mít nějakou výhodu a UFC mu to furt žere. Je to nelegální, basta!“ stupňoval svou zlost.

Tohle jsou přesně ty důvody, které lidem berou chuť ze hry. „UFC propaguje steroidy, jinak si to neumím vysvětlit. Totálně se díky tomu vytratila má lásku ke sportu. Podvodníci jsou důležitější než čistý štít a zdravé svědomí. Místo toho, aby nám šli příkladem, tak je zajímá jen vlastní zisk. Je to naprosté dno, kam taková veliká společnost mohla klesnout,“ uzavřel novozélandský zápasník, jemuž se v rámci bojového světa přezdívalo „The Super Samoan“. Jeho velká životní etapa skončila 1. prosince 2018, kdy v závěrečném duelu dle bodového ohodnocení nestačil na Justina Willise.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!