top fight logo export web
ufc rozhodci

UFC rozhodčí byl obviněn ze sexuálního zneužívání dětí

Rozhodčí chybují nejen při posuzování zápasů, ale očividně i mimo klec. Známý UFC arbitr Robert Griffin Alexander je toho důkazem.

Devětačtyřicetiletý bodový rozhodčí, jehož si diváci či fanoušci mohou pamatovat například ze soudcování velkých turnajů UFC 271, UFC 265 či UFC 247, byl zatčen na základě obvinění ze zneužívání dětí a sexu s mladistvými.

Robert Griffin Alexander čelí nyní dvěma obviněním. První nás odkazuje na zločin prvního stupně kvůli sexuálnímu obtěžování teenagera, jemuž ještě nebylo ani čtrnáct let. Tomu měl nuceně a vědomě strkat svůj pohlavní úd do pusy.

Druhé obvinění se rovněž týká sexuálního obtěžování, tentokrát ovšem druhého stupně. V roce 2010 měl známý bodový sudí cíleně osahávat a stimulovat pohlavní orgány malého dítěte.

V souvislosti s těmito případy byl Alexander umístěn do věznice Galveston County Jail v Galvestonu s kaucí stanovenou na 40 000 amerických dolarů za každý trestný čin, který spáchal. Soudní řízení je naplánováno na 29. listopadu, informoval známý portál MMA Junkie.

Podle arbitrova profilu na webu Globální asociace smíšených bojových umění (GAMMA) je Alexander letecký inženýr, který začal práci MMA rozhodčího vykonávat v roce 2011. Certifikace mu byla udělena tehdy ještě prostřednictvím kurzu COMMAND od známého Johna McCarthyho.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!