top fight logo export web
b6adc1668a3ffbc36665a3304a39bef19e45965b

UFC: Stipe Miocic na druhé koleji?

Po výhře Derricka Lewise nad Alexandrem Volkovem se to trochu nabízelo, ale málokdo čekal, že k tomu opravdu dojde a první Cormierova obhajoba nebude odveta se Stipem Miocicem. 

Nyní, když už je jasné, že hlavní zápas na UFC 230 bude souboj Cormiera s Lewisem, se dá čekat, že Stipe, před případnou titulovou šancí, bude muset odbojovat minimálně jeden zápas. Když si uvědomíme, že Miocic vládl nejtěžší divizi UFC dva roky a udělal rekord v obhajobách pásu královské váhy, je s podivem, proč se k němu organizace chová takto macešky.

Stipe Miocic na druhé koleji

I sám Lewis, kterému se otevřela neočekávaná šance po prohře s Huntem, k tomu uvedl: „Nevím, proč to nechtějí dát Stipemu, bylo by to nejlepší řešení, ale samozřejmě si této šance obrovsky cením.“

Otázkou je, v jakém bude zdravotním stavu, protože Volkov se na něm hodně podepsal a zdravotní stopka mu skončí přibližně týden před fightem. Potencionální soupeři se pro Miocice budou rekrutovat z nastupující generace mladších borců. Dobře vypadá australský dřevorubec Tai Tuivasa a Curtis Blaydes, který číhá na první větší šanci oslnit.

Stipe věc negativně okomentoval na svém Twitteru. K věci také uvedl, že je nově otcem, takže svou energii raději nyní vyšle mimo sport a počká si, až přijde jeho čas, kde bude moci zúročit svoje přednosti v plné palbě.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!