top fight logo export web
Chandler Oliveira

Upřímně jsem se spletl, Oliveira má ránu jako tank, přiznává Gaethje

Justin Gaethje proti Charlesu Oliveirovi ochutnal vlastní medicínu. Původně svému soupeři slíbil srážku s náklaďákem, ale sám přitom narazil do tanku.

Očekávala se válka a byla to válka. Gaethje i Oliveira rozjeli slušné promo, během kterého jeden druhému slibovali ta největší muka. Fanoušci slyšeli nejen přestřelku slov, ale následně viděli i přestřelku úderů v kleci.

„Od samotného začátku jsem chtěl jít po Charlesovi. Nehodlal jsem mu dát ani kousíček prostoru, aby nemohl rozvinout nějakou svou strategii. On mě však zaskočil tím, jak je vytrvalý a odolný,“ uvedl Gaethje.

„Nejenže se nebál přijmout mé rány, za což ho plně respektuju, ale on mi je navíc vracel stejnou měrou. A povím vám, ten člověk má ránu jako tank,“ vzpomínal na moment, kdy se sám po jednom z úderů objevil na podlaze.

Justin Gaethje predikce

„Tohle je holt život. Mohl jsem udělat pár věcí lépe, neměl jsem být tak zbrklý a nehnat se tak vehementně za ukončením. Upřímně jsem nečekal, že mi Oliveira bude tak vzdorovat. Koupil tři mé nejlepší rány a ani to s ním nehnulo,“ vzdával hold svému soupeři, kterého ještě před duelem hanil.

Gaethje si před soubojem s Oliveirou opravdu hodně věřil, plánoval mu ukázat to nejhlubší dno oceánu a slíbil mu srážku s náklaďákem, z níž se už nevzpamatuje.

Brazilský oponent však překvapil nejen Justina, ale vesměs i celé publikum. Předvedl nám totiž, že i s takovým výbušným fighterem, jako je Gaethje, se dá vydržet v postoji. A to navíc v těch největších výměnách.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.