top fight logo export web
kamaru usman ufc top

Usman: Covington se mě vždy bál a odmítal se mnou bojovat, až dokud mu to UFC nenařídilo

Celou dobu to vypadalo, jako by se Usman vyhýbal Covingtonovi, šampion ovšem tvrdí, že to bylo přesně naopak.

Mezi touto dvojicí bude asi pořád žhnout nějaký plamen nenávisti, který neuhasí ani deset vzájemných kol uvnitř oktagonu.

Colby Covington naposledy řekl, že Usman v jejich posledním duelu znovu podváděl, a přesto ho porazil minimálně 3:2, ne-li rovnou 4:1 na kola. Tomuto tvrzení se šampion ovšem pouze vysmál.

„To jsou odvážná slova od člověka, který se mi celou svou kariéru vyhýbal. Od doby, co jsem dorazil do UFC, dělal Colby všechno proto, aby mi nemusel čelit. A to mluvím o době, kdy jsem tu měl ještě jednu nebo dvě výhry. Colby nikdy nechtěl čelit kvalitním wrestlerům,“ odhaloval muž s přezdívkou „Nigerijská noční můra“.

„UFC mi nabídlo boj s Covingtonem asi třikrát nebo čtyřikrát, já to vždy přijal, on to vždy odmítl. Věděl jsem, že jediná šance, jak mu čelit, bude pouze tehdy, pokud se dostanu k pásu velterové váhy. Pak nebude mít jinou možnost. A také že neměl,“ řekl.

A tímto se prý ukázaly rozdíly mezi oběma borci. „Potvrdilo se, že Colby nikdy nechtěl čelit kvalitním zemařům a že se mi celou dobu úmyslně vyhýbal. Naposledy jsem ho porazil i se zlomenou rukou, což jen dokazuje, jaké jsou mezi námi rozdíly v kvalitě,“ naparoval se Usman.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.