top fight logo export web
usman_mcgregor

Usman: Dám ruku do ohně, že se McGregor už nikdy nestane šampionem

Kamaru Usman je sice starší jak McGregor, ale Irovi i s ohledem na věk žádnou dobrou bojovou budoucnost již nevěstí.

Conor McGregor pomalu na svých sociálních sítích začal vábit fanoušky, aby se připravili na jeho návrat. Nikdo jenom pořádně neví, zdali to bude do lehké, anebo velterové váhy.

Kamaru Usman danou situaci rovněž monitoruje, a aby hned na úvod uklidnil emoce, vzkázal Irovým fanouškům, aby do jeho comebacku nevkládali příliš nadějí.

„McGregor nám možná ještě něco ze sebe ukáže, ale dozajista se už nikdy nestane šampionem. Tohle je můj osobní názor, který jsem si udělal, když jsem sledoval jeho zápasy,“ pověděl Usman v „I Am Athlete“ podcastu.

„Když sleduji něčí zápasy, vidím, jaký v sobě mají bojovníci oheň. A co jsem vysledoval u McGregora, tak vám mohu narovinu říct, že u něho ten oheň už vyhasl,“ míní.

ufc 264 conor mcgregor

„Podle mě je tento člověk zlomený. Je zlomený a snaží se z toho sportu vytřískat co nejvíce peněz, dokud ještě může. Opravdu dám ruku do ohně, že se už nikdy nestane šampionem. Dohnal ho věk, vidíme nedostatky v jeho bojových zkušenostech, a navíc v sobě už nemá ten oheň,“ sečetl Usman všechny zápory.