top fight logo export web
Usman: Každý ví, co by se stalo, kdyby Oliveira čelil Khabibovi

Usman: Každý ví, co by se stalo, kdyby Oliveira čelil Khabibovi

Spousta fanoušků si klade otázku, jak by dopadl souboj Khabib vs. nový šampion Oliveira, na což má Kamaru Usman již teď jasnou odpověď.

V zákulisí začíná převládat názor, že by ruského Orla mohl porazit nějaký velice zkušený jiu jitsu rváč. Původně to měl být Tony Ferguson, ale jeho výkonnostní úroveň šla s přibývajícím věkem postupně dolů, a tak se na scéně objevilo nové jméno – Charles Oliveira.

Ten v poslední době ukázal, že chytil famózní formu, a nakonec si došel až pro uvolněný pás šampiona lehké váhy. Sám se navíc netají tím, že je Khabib Nurmagomedov jeho vysněným soupeřem, ačkoliv připouští, že je takováto bitva nyní až nereálná.

Kdyby na ni ale mělo přeci jenom dojít, Kamaru Usman by už teď tušil, jak by to dopadlo. „Myslím si, že každý, kdo se v této hře trochu vyzná, ví, jak by tento zápas skončil. Jsem ohromen Charlesovou kariérou a vším, co v ní dokázal, ale osobně se domnívám, že jsou v této hře určité aspekty a Khabib je prostě na jiné úrovni,“ sdělil současný šampion velterové váhy.

Hovoří se o tom, že Oliveira má momentálně nejpropracovanější jiu jitsu v celém UFC. Jak by to ale fungovalo proti Nurmagomedovovi, to se nedozvíme. „Jsem si jistý, že se Khabib na Charlesův poslední zápas díval, ale také si myslím, že je šťastný tak, jak žije teď. Mimo vší ten boj, s rodinou, vlastním byznysem atp.,“ doplnil Usman.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.