top fight logo export web
Colby Covington Kamaru Usman ufc 268

Usman nade mnou nikdy nedominoval, nikdy nebyl lepší, stojí si za svým Covington

Kamaru Usman údajně nemůže být spokojený s pocitem, že mu rozhodčí dvakrát nezaslouženě přiřknuli výhru.

Colby Covington má s šampionem Usmanem již dvě prohry v řadě a jak je známo, trilogie se v takových případech jen tak nedávají. Chaos si však za ní bude vehementně stát.

Důvodem mají být výsledky z obou předchozích střetnutí. Nigerijský šampion z velterové váhy by prý nevyhrál, kdyby mu dvakrát nepomohli rozhodčí. V prvním případě to byl oktagon sudí Marc Goddard, jenž v pátém kole bezmyšlenkovitě stopnul duel, který měl ještě pokračovat, a ve druhém případě to byli tři bodoví sudí, kteří asi sledovali jiný zápas.

„Já jsem jediným zápasníkem v divizi, který z Usmana může vytáhnout to nejlepší. Stejně tak on se snaží vytáhnout to nejlepší ze mě. Nemůže být ovšem spokojený s pocitem, že nade mnou drží dvě výhry, zejména, když obě výhry byly sporné, těsné a nelegální,“ nechával se slyšet Colby na Yahoo Sports.

„V prvním případě mě o výhru připravil Marc Goddard, ve druhém případě mu rozhodčí zapsali vítězná kola, která ani nevyhrál. Všichni vědí, že jsem ten duel jasně ovládl 4-1, přinejhorším 3-2,“ zavzpomínal a postěžoval si.

„Takže ta trilogie je nevyhnutelná, já a Marty spolu máme nedořešený byznys. On rozhodně neudělal nic, čím by ukázal, že je lepší fighter. V ani jednom případě nade mnou nedominoval, nebyl lepší, a navíc měl prohrát. Trilogie je jasnou záležitostí,“ je přesvědčený Covington.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.