top fight logo export web
kamaru usman top zapasnik

Usman: Neumím si představit svět, ve kterém by mě McGregor dokázal porazit

Jak na tento střet dojde, sázka na vítěze je údajně předem jasná, až stoprocentní.

Vzhledem k šířícím se zprávám, že McGregor po svém návratu půjde ihned o titul, si Kamaru Usman opět otevřel ústa, jimiž vyslal důrazné varování směrem do Irska.

Právě zde, konkrétně v Dublinu, se má slavný Notorious připravovat na svůj další fight. A jak on sám tvrdí, bude to o pás lehké či velterové váhy. Podle toho, jak mu to po tak dlouhé pauze půjde se shazováním.

„Zcela upřímně si neumím představit svět, ve kterém by mě Conor McGregor dokázal porazit. Kdybych ho vzal na zem, jakože to se mi určitě podaří, tak by dostal nehorázné bití. Takové, které by zastavil až rozhodčí nebo Conorova smrt,“ nebál se prohlásit Usman.

Pro Ira má tedy varování. „Buď opatrný s tím, co si přeješ. Já jsem úplně jiná liga, jsem pound for pound světová jednička. Můžeš sice o sobě tvrdit, že jsi připravený, ale garantuji ti, že rozhodně nejsi. A nikdy nebudeš!“

Trochu to zní, jako by se velterový šampion snažil Conora zastrašit, což si trochu protiřečí s tím, že on sám se proměňuje v lovce zlata a McGregor je postavou, která mu v UFC může zařídit největší výplatu.

V každém případě platí, že na Usmana nejprve čeká povinná obhajoba s Leonem Edwardsem, která bude na programu toto léto. A teprve pak se uvidí, co bude dále.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.