top fight logo export web
chimaev covington mma zapas

Usman: Pokud Chimaev neporazí Covingtona, o titul by jít neměl

Colby Covington je dle Kamaru Usmana stále druhým nejsilnějším mužem v divizi velterové váhy.

I navzdory tomu, že nyní mistrovský pás drží ve své moci Leon Edwards, Kamaru se dívá na Covingtona jako na druhou největší hrozbu v divizi.

„Ten člověk má ve svém repertoáru všechno. Postoj, zem, kondičku, všechno prostě. Když opomenu to, že jsem byl knokautován Edwardsem, a že se jednalo o vskutku působivé ukončení, tak stále považuji Colbyho za největší hrozbu. Je to dáno jeho komplexitou a zkušenostmi,“ vysvětloval Kamaru.

chimaev diaz usman

A tím se dostával k hlavnímu bodu.

„Chápu, že se teď o titul tlačí více borců, ale nedává mi smysl, pokud by o něj měl jít Khamzat Chimaev. Ten borec v UFC ještě nic nedokázal a s jediným lepším soupeřem měl velké potíže. Pokud chce jít o pás, musí porazit Covingtona. To je podle mě v souvislosti se všemi vyzývateli nejvýše postavený bojovník v žebříčku,“ líčí Usman.

„Pouze Covington dokáže Chimaeva prověřit. Nate Diaz to rozhodně neudělá. Být to na mně, tak se Chimaev musí dostat přes Covingtona, aby mohl o titulu mluvit,“ sdělil Usman komentátorovi Joemu Roganovi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!