top fight logo export web
Kamaru Usman překvapil, veteránovi Nicku Diazovi je ochotný nabídnout zápas o titul!

Usman předvídá, jak zamete s „analfabetem“ Edwardsem. K vidění bude prý spousta krve

Leon Edwards se dočkal, konečně se porve o mistrovský titul. Jen aby toho ale podle šampiona nakonec nelitoval.

Dominantní nigerijská síla z útrob velterové váhy UFC si na konto hodlá připsat rekordní šestnáctou výhru pod značkou noblesní MMA organizace, čímž vyrovná rekord slavného Brazilce Andersona Silvy.

Že se Kamaruovy tento rekordní zápis podaří, o tom údajně svědčí výběr i jeho příštího soupeře. Dana White slíbil Leonu Edwardsovi titulovou příležitost, z níž ale nebude nejvíce těžit sám Edwards, nýbrž jeho mistrovský protějšek, který údajně zná dokonalý recept, jak svého britského soka zastavit.

„Tohle bude v mém podání naprostá dominance. Jakmile Leon vstoupí do klece, ihned nebude vědět, která bije. Vůbec se s ním nebudu mazat, hned ho chytnu, shodím na zem a tam ho umlátím,“ představil Usman svůj plán, na kterém hodlá jako ryzí wrestler úspěšně stavět.

„Vůbec nepochybuji o tom, že bych ho nedokázal vzít na zem, a také nepochybuji o tom, že nevyhraji. Jelikož je Edwards naprostý grapplingový analfabet, neočekávejte žádné přestřelky v postoji. Prostě využiju jeho slabin a zbiju ho na zemi… Každopádně se nemusíte bát, o show ani tak nepřijdete a o krev také ne. Jsem si jistý, že jak do Leona budu neustále z té dominantní kontrolní pozice bušit, jeho obličej rázem zčervená. Vše přeruší až rozhodčí,“ věstí.

A kdo sledoval cestu obou bojovníků, ten ví, že se tato dvojka už jednou setkala. Stalo se tak v prosinci roku 2015, kdy Kamaru po třech kolech vyhrál jednomyslným rozhodnutím na body. I nyní mu papírové předpoklady budou nakloněny a dá se říct, že ještě mnohem více jak prvně.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.