top fight logo export web
Nikam se nežeň, brzo jsem u tebe! vzkázal šampionovi Usmanovi nový vyzyvatel

Usman se postavil proti Whiteovi. Duel s Chimaevem minimálně letos ještě odmítá

Dana White se nechal slyšet, že se vítěz souboje Gilbert Burns vs. Khamzat Chimaev stane novým titulovým vyzývatelem.

Kamaru je P4P jednička nynějšího MMA světa, kterou dělí jen jedna výhra od vyrovnání historického rekordu Andersona Silvy. Tento úspěch jí dává jisté právo klást si podmínky pro svou další titulovou obhajobu.

Momentálně se nigerijskému vládci z divize do 77 kg nelíbí, že by mu měl být do mistrovské obhajoby přidělen švédský vlk Khamzat Chimaev, který údajně v UFC ještě „nic nedokázal“. Ukončil sice čtyři soupeře před limitem, ale zatím žádného z vrcholu žebříčku.

„Přijde mi absurdní, že by se k titulovému boji měl dostat člověk, který ještě v UFC a v MMA obecně nic nedokázal,“ promluvil Usman, jenž tak reagoval na Whiteův proslov z tiskové konference.

„Podle mě je případná výhra nad Gilbertem Burnsem málo. Pokud chce jít Khamzat skutečně o titul, měl by ukázat ještě něco více,“ nařizuje šampion, jenž se aktuálně v UFC nese na vlně patnácti výher, přičemž tu poslední ukořistil nad svým starým rivalem Colbym Covingtonem.

V současné chvíli stále platí, že Usmanovým příštím soupeřem bude Leon Edwards, který na svou příležitost čeká bezmála už dva roky. Ihned po něm by měl přijít Burns či Chimaev, jak řekl White, ale určitě se ještě bude řídit názorem svého šampiona.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.