top fight logo export web
conor mcgregor zlost

Usman se vysmál McGregorově výzvě: Tady si někdo přeje vidět vraždu v přímém přenosu!

Conor McGregor opět vábil své fanoušky. Až se vrátí, tak půjde o pás, ale možná to bude rovnou o ten z velterové váhy.

Pokud měla tato slova pouze naplnit mediální účel, pak se to povedlo dokonale. Conor opět jednou obsadil přední titulky všech zahraničních novin a stačilo k tomu jediné – otevřít si ústa a vyzvat k boji v UFC zatím neporaženého bojovníka, kterého dělí jen jedna výhra od vyrovnání historického rekordu, jenž stanovil slavný brazilský Pavouk Anderson Silva.

„Opravdu si myslím, že bych mohl Usmana porazit. Však čím on disponuje? Jediné, co má, je jeho wrestling, ale ani na té zemi, kde má být dominantní, nedokáže nikoho ukončit. Zcela vážně se vás ptám, čím on je doopravdy nebezpečný? Je to velmi nudný zápasník. Když ho seknu, budu vůbec první triple champ, který kdy v UFC byl,“ řekl Conor.

Maloval si zjevně přitom na zeď velmi slibnou budoucnost, jejíž realizace se ale zakládá na tom, že se bouřlivému Irovi povede něco, co zatím nikdo před ním v UFC ještě nedokázal. A to je zneškodnit právě tu „nudnou“ Nigerijskou noční můru. A ta se tomuhle všemu zatím jenom nahlas směje.

„Hahaha… Co v té kleci se mnou jako Conor bude chtít dělat?“ položil šampion Usman skrze své sociální sítě jakousi řečnickou otázku, na níž neočekával žádnou odpověď. Ba naopak zdůraznil, co by se stalo, pokud by k tomuto souboji skutečně došlo. „Asi si přejete vidět vraždu v přímém přenosu!“

Na téma McGregor ovšem Usman nemluvil poprvé. Už v minulosti stihl naznačit svou taktiku, která by údajně byla naprosto dominantní a neporazitelná.

„Já jsem pound-for-pound MMA jednička z nějakého důvodu. Jde o to, že to, co dělám, dělám pořádně a nikdo jiný se mi v tom nedokáže rovnat. Ani Covington, ani Masvidal, ani Burns a v žádném případě ani McGregor. Kdybych se s ním setkal, tak bych ho prostě vzal na zem a garantuji vám, že mi nevstane. Mohl by se snažit, jak by jen chtěl, ale ta zem by byla jeho hrobem. Bylo by to strašné a jednoznačné ground and pound, které by zastavil buďto rozhodčí, anebo Conorova smrt!“

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.