Top-Fight.cz - bojové sporty
Nikam se nežeň, brzo jsem u tebe! vzkázal šampionovi Usmanovi nový vyzyvatel

Usman už má připravené výmluvy, až prohraje, myslí si Covington. A tohle je jejich znění

Kamaru Usman už má údajně připravenou celou škálu výmluv, až nyní o víkendu prohraje.

Nebyl by to Colby Covington, aby se svého soupeře před zápasem nepokusil vyvést z míry. Tentokrát si povšiml několika vážných faktů, na něž musel poukázat.

„Všimli jste si toho, jak teď Usman pořád mluví o tom, že se chce utkat s Canelem Alvarezem? Není to nic jiného než další poplašná zpráva z jeho strany. Prostě si už připravuje výmluvu, až se mnou prohraje, aby mohl říct, že se na mě plně nesoustředil, jelikož se jeho mysl už zaměřovala na Canela,“ konstatoval.

Fight s prvotřídním boxerským šampionem s mexickými kořeny ovšem není jediným scénářem, který má Kamaru teď v hlavě připravený.

„Také ještě mluví o tom, jak hodlá nabrat svalovou hmotu a vydat se do střední váhy. To je opět další nesmysl a další z připravených výmluv, aby mohl říct, že byl myšlenkami jinde, až se mnou prohraje. Ve skutečnosti mu plánuji dát takové bití, které změní jeho život. A budu dost zvědavý, jestli pak bude mít dostatek odvahy, aby požádal UFC o odvetu,“ řekl Covington.

Čas neúprosně kvapí a my se můžeme těšit na velké dořešení všech starých sporů, k čemuž dojde již tento víkend v noci ze soboty na neděli.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Usman už má připravené výmluvy, až prohraje, myslí si Covington. A tohle je jejich znění