top fight logo export web
Canelo Alvarez Kamaru Usman box zapas

Usman: V září se utkám s Canelem Alvarezem, porazím ho a nase*u celý svět!

V září letošního roku údajně zapláče nejen celé Mexiko, ale rovnou celý boxerský svět.

Kamaru Usman už několikrát v minulosti hovořil o tom, jak je připravený přestoupit do světa boxu, kde se touží utkat rovnou s tím nejžhavějším a nejlepším zbožím. To představuje světová pound-for-pound jednička Saul „Canelo“ Alvarez, jehož nedokázali zastavit ani mnozí nejzvučnější muži v oboru. Proč by měl být tedy Usmanův případ odlišný?

„Protože si opravdu hodně věřím a vím, kam sahají mé dovednosti. Lidé ode mě ještě zdaleka neviděli všechno!“ konstatovala v rámci UFC neomylná „Nigerijská noční můra“, jejíž bojové základy ovšem tkví ve wrestlingu, nikoliv v boxu. Ten vyvíjela až teprve v posledních letech.

„Říkám vám, že v září celý boxerský svět zapláče, až uvidí, jak zametu s Canelem. Čím víc lidí mi teď nevěří, tím víc lidí bude potom litovat. 2022 bude můj rok, nikdo na něj nikdy nezapomene, protože zastavím vaši největší hvězdu,“ řekl Kamaru Usman v rozhovoru pro TMZ Sports.

Sebevědomé prohlášení bychom tedy měli za sebou, ovšem teď je podstatné se držet faktů. Canelo má na tento rok domluvené dva zápasy, přičemž ten první se uskuteční 7. května s Dmitry Bivolem a ten druhý někdy na podzim v trilogii s Gennadym Golovkinem. Usman tedy do jeho plánů nikterak nezapadá.

Druhá věc je ta, že má současný velterový šampion s UFC stále platnou smlouvu, která mu nedovoluje jen tak vyměnit organizaci. Canelo by s tímto bojem musel souhlasit a muselo by s ním souhlasit i samo UFC, pak by se mohlo začít jednat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!