Top-Fight.cz - bojové sporty
Kamaru Usman novy souper

Usman: Vím, že mě Colby uznává. I když to veřejně nepřizná, vnitřně se mě bojí a respektuje mě

Kamaru Usman je přesvědčený, že v prvním zápase zaryl do Colbyho mysli semínko strachu. A to nyní roste a roste.

Protože se jejich druhá vzájemná bitva blíží, podobných názorů nám zde jenom přibývá. Není se ovšem čemu divit, jedná se o jednu z největších bitev v rámci velterové váhy celé novodobé historie MMA.

Kamaru bude proti Colbymu už příští víkend hájit svou neporazitelnost, v UFC ještě neklopýtnul. Tuto sérii by rád prodloužil, ale jeho soupeř se ve všech rozhovorech jeví jako smyslu zbavený.

„Všude to vypadá, jako by Covington nebyl sám sebou. Všude křičí, nadává, slibuje nesmysly, ale tohle je prostě součástí jeho bojové image, takto on prodává zápasy,“ je si Kamaru dobře vědom.

„Já prostě vím, že mě Colby respektuje. I navzdory tomu, co teď říká, jsem si vědom toho, že pokud s někým strávíte 25 minut v kleci, tak ho musíte respektovat. A zejména po tom, co jsem Colbymu udělal v našem prvním, to nejde, aby mě jen tak přehlížel,“ říká.

„I když to veřejně nepřizná, vnitřně se mě bojí. Ví, že když se mnou znova prohraje, utrpí tím jeho kariéra. Proto si jsem jistý, že respektuje mě i mé schopnosti,“ je přesvědčený velterový šampion s nigerijskými kořeny.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Usman: Vím, že mě Colby uznává. I když to veřejně nepřizná, vnitřně se mě bojí a respektuje mě