top fight logo export web
eca8ea2d7e5c8d964d3454742b1aef66f2e7c75c

Utíká po největším skalpu své kariéry z boje? Nunes všechny zaskočila svými úvahami o důchodu

Brazilská zápasnice Amanda Nunes, která jako první žena v dějinách UFC momentálně drží pás jak z pérové, tak i bantamové váhy, všechny zaskočila svými úvahami o možném přesunu do důchodu. I když nechala brány osudu otevřené ještě aspoň jednomu fightu, o odvetu s Cyborg by se nejednalo.

Hovoříc k tisku chvíli po domácí UFC Fight Night 144, Amanda naznačila, že by už v třiceti letech mohla pověsit rukavice na hřebík.

„Stavila jsem se doma pozdravit rodinu a přátele, načež mi máma řekla, že bych měla skončit, dokud jsem na vrcholu,“ prozradila prostřednictvím MMAjunkie.

„Řekla mi, že jsem již dosáhla všeho, čeho jsem mohla, a má naprostou pravdu. Jsem šampionka dvou divizí a zasloužím si trochu času pro sebe,“ netajila se svými plány.

O úplný konec by se ale zároveň jednat nemuselo. „Možná bych mohla zápasit ještě jednou, pak si dát dlooouhou, opravdu dlouhou pauzu a potom se vrátit… To by asi šlo,“ odhalovala.

V souvislosti s ní se nejčastěji skloňuje jméno Holly Holm. Bývalé šampionky, se kterou Amanda ještě nezápasila. Pak by byla sbírka jejích skalpů kompletní.

„S Holly by to byl zajímavý fight. Zatím mi UFC nic neřeklo, ale očekávám, že se mi brzy ozve a pak se uvidí,“ uzavřela Nunes a nás tak nechala v očekávání.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!