top fight logo export web
jorge masvidal zazemi rvacka

Útok Masvidala na Colbyho? A co jste jako čekali, bylo to předem jasné, hájí Jorgeho Dana White

I Dana White vyjádřil svůj názor na téma pouliční šarvátky Masvidal vs. Covington a překvapivě se v tomto případě zastal agresivního útočníka.

Colby, na jehož straně stojí jak většina fanoušků, tak i především zákon státu Florida, byl Masvidalem před restaurací Papi Steak House nečekaně zezadu napaden.

Dle očitého svědka, jímž se stal Bob Menery, se vše seběhlo tak strašně rychle, že nikdo nestačil ani zareagovat. Sotva Colby vytáhl paty z restaurace, hned se na něho z boku řítila skupinka maskovaných lidí, jimž šéfoval právě Masvidal. A z jeho ruky vystřelily čtyři bleskové údery.

„A co jste jako čekali?!“ tázal se Dana White i napříč tomu, že Masvidal nyní čelí žalobě a 23. dubna se před soudem dozví, jaký bude jeho osud. Včetně toho, zdali bude muset jít do vězení.

„Aby bylo jasno, žádné bitvy na ulici neschvaluji, což platí zejména v případech, pokud se v nich ocitnou moji zápasníci, ale na druhou stranu se musí Colby sám sebe zeptat, jestli si skutečně myslel, že z toho vyjde bez trestu, když si začal brát do pusy něčí rodinu.

Masvidal není člověk, který by si takovéto urážky nechal líbit. Nařkli jste ho, že to je špatný otec. Rýpli jste si do vztahu s jeho bývalou ženou. Když se k takovýmto nadávkám uchýlíte, měli byste počítat, že si to s vámi člověk jako Jorge přijde vyříkat. A to třeba venku nic nečekaně před restaurací,“ okomentoval Dana White nedávnou událost.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.