top fight logo export web
Paddy Pimblett Conor McGregor

Už brzy nebudu moct nikde chodit bez ochranky, jak budu slavný, predikuje Paddy Pimblett

Tento kluk si skutečně hodně věří. Jen jeden zápas v UFC, ale už teď ví, že si tuto scénu celou podmaní.

Když jisté věci opakujete pořád dokola, tak jim jednou začnete věřit. No a co se týče Paddyho Pimbletta, z jeho úst můžeme v podstatě ustavičně slyšet, jak si lidé budou zpívat jeho jméno, jak se stane šampionem lehké váhy a jak bude populární jako McGregor – to se prý stane ještě v roce 2022.

Podobně silné proslovy jsou tím, čím na sebe tento liverpoolský borec váže pozornost. Pokud ovšem svým slibům neustojí, o to větší potupa to pro něho bude. Teď se ale zatím nese na té pomyslné hype vlně a tu si užívá plnými doušky.

„Je to vtipné, ale jsem si tím jistý, že už brzo budu tak moc slavný, že se nikde nebudu moct objevit bez osobní ochranky. Budu přesně jako Conor McGregor. Když se projdu po ulici, ochranka mi bude muset hlídat zadek. Takto to holt u populárních lidí chodí,“ řekl sebevědomý bijec pro ESPN MMA.

Momentálně si Paddy vyjednává svůj druhý fight pod záštitou UFC. Protože má v březnu organizace zavítat do Londýna, počítáme, že by se měl objevit zrovna tam. Jméno soupeře se však zatím ještě vyjednává. Sám Paddy ovšem uvedl, že už brzy odhalí veřejnosti podrobnosti.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.