Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Už brzy nebudu moct nikde chodit bez ochranky, jak budu slavný, predikuje Paddy Pimblett
Paddy Pimblett Conor McGregor

Už brzy nebudu moct nikde chodit bez ochranky, jak budu slavný, predikuje Paddy Pimblett

Tento kluk si skutečně hodně věří. Jen jeden zápas v UFC, ale už teď ví, že si tuto scénu celou podmaní.

Když jisté věci opakujete pořád dokola, tak jim jednou začnete věřit. No a co se týče Paddyho Pimbletta, z jeho úst můžeme v podstatě ustavičně slyšet, jak si lidé budou zpívat jeho jméno, jak se stane šampionem lehké váhy a jak bude populární jako McGregor – to se prý stane ještě v roce 2022.

Podobně silné proslovy jsou tím, čím na sebe tento liverpoolský borec váže pozornost. Pokud ovšem svým slibům neustojí, o to větší potupa to pro něho bude. Teď se ale zatím nese na té pomyslné hype vlně a tu si užívá plnými doušky.

„Je to vtipné, ale jsem si tím jistý, že už brzo budu tak moc slavný, že se nikde nebudu moct objevit bez osobní ochranky. Budu přesně jako Conor McGregor. Když se projdu po ulici, ochranka mi bude muset hlídat zadek. Takto to holt u populárních lidí chodí,“ řekl sebevědomý bijec pro ESPN MMA.

Momentálně si Paddy vyjednává svůj druhý fight pod záštitou UFC. Protože má v březnu organizace zavítat do Londýna, počítáme, že by se měl objevit zrovna tam. Jméno soupeře se však zatím ještě vyjednává. Sám Paddy ovšem uvedl, že už brzy odhalí veřejnosti podrobnosti.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?