top fight logo export web
Podívejte se: Takto se Nate Diaz připravuje na bitvu s Leonem Edwardsem

Už mě to tu všechno se*e! uvedl Diaz jeden z důvodů, proč z této hry odchází. Ngannou ho následuje

Nate Diaz je držitelem velkého jména, čehož Dana White údajně krutě zneužívá.

Stocktonský bijec si přál domluvit fight už koncem minulého roku, následně začátkem současného, ale v ani jednom případě mu nebylo vyhověno.

Potíž je v tom, že ho do konce aktivní smlouvy dělí jenom jeden zápas. A v takovém případě musí být Dana White naprosto opatrný. Diaze chce nechat bojovat pouze s tím, kdo mu zaručí co nejvyšší pozornost.

„Už mě to tu všechno naprosto sere!“ nebral si servítky legendární kalifornský rváč, jenž už stihl potvrdit, že hodlá z této hry po ukončení spolupráce s UFC vypadnout.

„Nevím, co víc s tím můžu dělat. Budím daleko větší pozornost než všichni ostatní fighteři v UFC, ale stejně mě nikdo nenechá bojovat. Tak co můžu dělat? Můžu na ně srát pouze skrze internet,“ sdělil prostřednictvím portálu MMA Junkie.

O podobném problému čirou náhodou mluvil nedávno šampion těžké váhy Francis Ngannou. Ten to rovněž má jeden zápas do konce aktivní smlouvy a už se nemůže dočkat, až z UFC uteče.

„Tohle je prostě celý postup UFC, jak vás donutit podepsat novou smlouvu. Ztíží vám život, jak nejvíce to jenom jde. Přestanou vám domlouvat fighty, přestanou vás promovat, nechají vás více než rok sedět mimo hru a budou doufat, že vám mezitím dojdou finance, až vám nezbude jiná možnost než kývnout na nabídku nového kontraktu. Každý, koho se to týká, musíte vydržet, vysvobození přijde,“ informoval Ngannou.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.