top fight logo export web
Khamzat Chimaev Conor McGregor

Už teď jsem se pral s lepšími soupeři, než se pral v úvodu kariéry McGregor, vzpírá se kritice Chimaev

Khamzat Chimaev čelí výtkám, že se považuje za mistra, ačkoliv stále neporazil žádné kvalitní jméno v divizi.

Pokud se dostanete pod palbu kritiky, musíte se bránit, což přesně švédský vlk také udělal. Ke své obraně ovšem použil trochu bizarní přirovnání.

„Řekněte mi, kdo jiný vstoupí do klece a z deseti zápasů si připíše deset ukončení?“ tázal se Chimaev v interview pro The Mac Life, kde poukazoval na svou doposud bezchybnou vítěznou sérii.

„Kritici říkají ‚Oh, však tys ještě nebojoval s tím a tím‘, což sice beru, ale povězte mi, kdo se ve svých úvodních zápasech nenechal ani jednou udeřit?“ dával lidem za příklad.

„Podívejte se na takového nezpochybnitelného MMA GOATa Jona Jonese. On své úvodní zápasy také vyhrál, ale inkasoval údery. A to nedostával nějaké super těžké soupeře,“ poznamenával.

„A co takový Conor McGregor? Ani on ve svém úvodu kariéry v UFC nedostal nějaké extrémně dobré soupeře. Já jsem měl lepší. A navíc jsem se nenechal ani trefit. Dejte mi čas, pak ti elitní soupeři, jak vy jim říkáte, přijdou sami. A i ty porazím,“ vzkázal Khamzat fanouškům.

S „Borzem“ se v kleci uvidíme už za necelý měsíc. To se představí na turnaji UFC 273, kde mu tanečního parťáka bude dělat současná dvojka žebříčku velterové váhy Gilbert Burns.

Dana White navíc hovoří o tom, že se vítěz této bitvy stane novým titulovým vyzývatelem, ačkoliv je šampion Kamaru Usman zatím proti a dožaduje se, aby oba bojovníci své kvality i po případné výhře prokázali ještě proti někomu jinému.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.