top fight logo export web
Paddy Pimblett podepsal smlouvu s UFC

Už teď jsem taková hvězda, že bych bez problémů vyprodal celé Wembley, chválí se Pimblett

Paddy Pimblett se snaží UFC přesvědčit, aby svůj turnaj přesunulo na velké jeviště, nejlépe na fotbalový stadion v Anglii, který by údajně bez problémů vyprodal.

Wembley je domovem fotbalistů anglické reprezentace, na níž během zápasů bývá plná kapacita, tedy nějakých 90 tisíc fanoušků. Na UFC turnaje lze ovšem i kvůli velikosti bojiště pojmout více lidí, čehož by liverpoolský bijec Paddy „The Baddy“ Pimblett velmi rád využil. Hodlá být totiž tím bojovníkem, který bude bourat historické rekordy. Už teď k tomu údajně má ty nejvyšší předpoklady.

„Přátelé, když se na mě podíváte, vidíte budoucnost. Já jsem největší hvězda budoucnosti, takže věřím tomu, že je jen otázka času, než mi UFC dá příležitost, abych vévodil nějakému turnaji na otevřeném stadionu,“ nechával se slyšet perspektivní bijec z divize lehké váhy UFC, kde má ovšem zatím jen jeden zápas. Během příštího víkendu si na konto připíše druhý, i tak je to ale poměrně málo na tak velká slova.

„Sami jste to slyšeli, když jsem sem přišel. To hype je skutečné, já jsem skutečný. A když mi dáte příležitost, vyprodám vám fotbalový stadion. Kolik lidí pojme takové Wembley? Zcela v pohodě tam seženu 65 tisíc lidí, pokud dostanu hlavní zápas. A ten ani nemusí být o titul. Stačí jen, abych tam účinkoval a hned o mě bude zájem,“ věří si Pimblett, jehož řeč zazněla na stanici BT Sport.

Kdo má chuť pouť tohoto slibného bojovníka sledovat, ten si může nyní o víkendu naladit kanál Premier Sport, která bude vysílat turnaj UFC Fight Night 204, jenž se uskuteční v londýnské O2 areně, kde bude headlinovat dvojice Alexander Volkov – Tom Aspinall. Paddy se objeví na hlavní kartě.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.