top fight logo export web
rakic prochazka

Už žádné kecy, jen ty a já, Jirko! dožaduje se Rakić boje s Procházkou. Navrhl i termín

Aleksandar Rakić pokračuje v lákání Procházky do klece. A opět mu musel připomenout, kdo je tu pravý král džungle. 

Jiří Procházka to dal jasně najevo. „Přeju si co nejkratší cestu k titulu!“ oznámil a možná i proto teď doufá, že zůstane Dana White věrný svému původnímu slibu a nechá ho bojovat s vítězem titulového duelu Blachowicz vs. Teixeira.

Bohužel pro Denisu, do této bojové konverzace často vstupuje Aleksandar Rakić, který o sobě dává velmi nahlas vědět, že bude novým šampionem polotěžké váhy a že zejména soupeře se stylem Procházky hravě zničí.

„Borce jako Jirka jsem ničil pravidelně na tréninku. Disponují sice nebezpečným stylem, ale zato nemají žádnou obranu. Jen se tlačí bezhlavě dopředu. Takoví pro mě nepředstavují žádný problém,“ řekl v interview Jamesi Lynchovi.

A protože je o svém tvrzení natolik přesvědčený, tak neustále tlačí na UFC, aby mu tento duel předhodilo. „Už žádné kecy, Jirko! Jen já a ty v Abú Dhabí týden před turnajem UFC 267. Dano White, zařiď to!“ požádal prostřednictvím svého Twitteru.

Procházka s tímto soubojem zatím zjevně nesouhlasí. Jednak proto, že není o mistrovský pás, a jednak také proto, že když stoupal žebříčkem UFC vzhůru, Rakić ho drze odmítl. Proto nevidí důvod se jím nyní nějak zabývat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.