top fight logo export web
423756a4b8d5becc487f27fd0f90232345647b24

Uzdravený Ortega vyhlíží odvetu s Hollowayem: Je spousta věcí, které bych udělal jinak

Ačkoliv v prvním vzájemném duelu americký bijec zrovna nezazářil, i tak byl bojovými fanoušky zápas Ortegy s Hollowayem označen za jeden z nejlepších v celé historii UFC. Dočkáme se tedy jeho pokračování? 

„Můj nos je v pořádku, moje hlava je v pořádku, moje tělo je v pořádku… myslím si, že jsem se z té první porážky s Maxem už vzpamatoval,“ zažertoval Brian Ortega, který konečně vyhlíží návrat do klece.

„Očekávám, že v létě něco podnikneme. Patrně někdy v srpnu, ještě se dohodneme. Rád bych si došel pro odvetu. Hodně jsem se poučil, srovnal jsem si to v hlavě, ke spoustě věcem bych nyní přistupoval úplně jinak. Jsem si jistý, že se s Maxem ještě setkáme,“ potvrzoval.

Když se Holloway s Ortegou střetli poprvé, tehdy z toho byla jednostranná záležitost, jíž nakonec musel ukončit až lékařský tým. Brian tenkrát doplnil: „Je asi dobře, že to doktoři zastavili, protože jsem byl připravený v tom zápase položit život.“

Šéf UFC Dana White uvedl, že se Max po své anabázi do lehké hmotnostní kategorie vrátí zpátky do divize pérové váhy, kde od něj očekává další obhajobu. Zatím zde (neoficiálně) padlo pouze jméno Frankieho Edgara. Pokud má „T-City“ vážně zájem o odvetu, bude muset aspoň jeden zápas vyhrát, než se k titulu znovu dostane.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.