top fight logo export web
d5997e103a3b7ebbe52c2ab81e0baa4b7bb3b842

V sázce je všechno! Gustafsson bude proti Smithovi bojovat o svou UFC kariéru

Nejistou budoucnost má před sebou švédský zápasník z divize polotěžké váhy Alexander The Mauler Gustafsson. Skandinávský bijec, jenž naposledy podlehl Jonu Jonesovi, věstí, že duel se Smithem rozhodne o jeho kariéře možná nejen v UFC.

Každý z nás někdy potřebuje ujistit, že to, co dělá, má nějaký smysl. Na stejných pochybách se momentálně ocitla dvoumetrová švédská hvězda, která prohrála čtyři z posledních sedmi duelů. Dva z nich přitom byly proti neomylnému borci Jonu Jonesovi.

„Věci se změnily. Už ani nemyslím na to, že bych mohl vyhrát titul. Uvažoval jsem o tom celou dobu předtím, ale poslední dny jsou pro mě spíše stresující než pozitivní,“ říkal Gustafsson, jehož slova odrážela jeho současné pocity.

„Byla to opravdu dlouhá doba mezi mými posledními dvěma fighty. Možná jsem udělal něco špatně a dával si hned moc velké sousto, možná jsem se měl rozehřát na někom jiným… kdoví, jak by to dopadlo,“ utkvěla mu v hlavě ta prohra s Jonesem.

V dalším zápase na UFC Fight Night 152 (1. července) se Gustafsson utká s Anthonym Smithem, tedy poslední obětí lamače kostí Bonese. „Je fajn, že se to koná ve Stockholmu. Mám z toho místa dobrý pocit a vždy se tam rád vracím,“ reaguje „The Mauler“ na příležitost představit se před vlastním publikem.

Bohužel se před ním otevírají jen dva možné scénáře. „Když vyhraju, super, půjdu v žebříčku nahoru, ale pokud prohraju, tak na to prostě asi už nemám…,“ naznačoval, že je ten souboj pro něho vším.

„Jsme jen dva chlápci, co se nachází v podobné situaci. Já sám jsem bojoval s Jonem, takže chápu, jak hořce se člověk po takové porážce může cítit. Anthony se z toho určitě bude chtít vzpamatovat a ve Švédsku nám to ukáže. Lidé se bezpochyby budou moct těšit na skvělý fight, oběma nám jde o hodně,“ uzavřel Gustafsson.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!