top fight logo export web
Hardy_Greg_Tybura_Marcin_ufc

V UFC mě možná čeká poslední zápas, překvapil ambiciózní Greg Hardy

Původně se označoval za nového šampiona, a i když mu tento plán zatím nevyšel, stále se na něho lidé rádi dívají.

Greg Hardy je bývalým hráčem amerického fotbalu, který si v jednom bodě života řekl, že se zkusí vydat na dráhu bojových sportů, přičemž si vybral právě MMA.

Jeho kvalita, přirozená síla a průraznost mu rychle zajistily lístek do UFC, kde to brzy začal kosit jedna báseň. Pak ovšem přišlo vystřízlivění a nyní se Hardy dokonce nese na vlně dvou KO porážek. Před sebou má tedy veledůležitý úkol, vyhrát další zápas.

„Moje zápasy budí velkou pozornost, přesto před sebou mám poslední fight své aktuální smlouvy s UFC. Co přijde potom, to nevím, vím jen pouze to, že teď ze sebe musím vydat všechno,“ uveřejnil sto dvaceti kilový bijec.

Jeho soupeřem se na turnaji UFC 270, který se bude konat 22. ledna, stane ruský veterán Alexey Oleynik. I on má momentálně na kontě sérii proher, tudíž se dát říct, že i on nutně potřebuje výhru.

„Bude to náročný fight, oba hrajeme o hodně. Všichni z nás tu bojují o to, aby se udrželi v práci, za kterou dostávají zaplaceno. Mě nebo Oleynika možná v UFC čeká poslední zápas. Tohle bude boj na život a na smrt,“ tuší Hardy.

Edit: Oleynik se náhle zranil, na short notice proti Hardymu nastoupí Sergey Spivak.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.