top fight logo export web
3f04e9b93936133506beb4718239d8cc59255fdd

V UFC se rodí velké překvapení, v jehož hlavní roli hraje Nate Diaz a Donald Cerrone!

Jakmile Dana White prozradil, že se mu nezamlouvá myšlenka zápasu Conora McGregora s Donaldem Cerronem, začal Cowboy tušit, že je zle. S ohledem na vývoj událostí si pomalu vyšlapával náhradní cestičku, která kupodivu vede k UFC opovrhovanému zápasníkovi. Není jím nikdo jiný než Nate Diaz.

Vše se (jako vždy) začalo rodit poněkud nenápadně, až nakonec světlo světa spatřila verbální dohoda. 

Cowboy: „Nate, kdy se chystáš zápasit?“

Diaz: „O tom nerozhoduju já… zeptej se UFC.“ 

Cowboy: „Dobrá, tak abys věděl, já se s tebou utkám.“

Diaz: „Ku*va. Tak dobře, ale uděláme to v osmdesát čtyřce, mám už dost toho shazování.“

Cowboy: „OK.“

Daný rozhovor podle Bretta Okamota svedli oba borci na UFC 235. Ke zveřejnění došlo však až dnes, neboť začalo přihořívat, že tomu doopravdy tak bude. 

Donald Cerrone ještě předtím vyslal sprchu nadávek směrem k McGregorovi za to, jak nedrží své slovo, ovšem později připustil, že se jejich cesty nezkříží. Brány osudu jsou tedy otevřené dalším možnostem a Nate Diaz rozhodně představuje jednu z nich.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!