top fight logo export web

Vadim Nemkov: Nevidím v UFC žádného zápasníka, který by mi dokázal vzdorovat

Současný šampion polotěžké váhy Bellatoru nedrží své ambice vůbec při zdi. Už teď se vidí na vrcholu potravního řetězce i v samotném UFC.

Vadim Nemkov (12-2) je aktuální hvězdou Bellatoru, ovšem ve své mysli se už zaměřuje na budoucnost a v té by se rád toužil přidat mezi řady největší MMA organizace planety.

Jak sám ruský bojovník tvrdí, půjde si i zde pro titul. A co víc, údajně mu v tom nebude mít kdo zabránit, neboť nikdo neoplývá takovou kvalitou, aby vůbec mohl.

Vadim Nemkov si myslí, že může zářit v UFC

„Myslím si, že se mohu stát šampionem UFC. Sledoval jsem poslední titulový zápas mezi Dominickem Reyesem a Janem Blachowiczem, ale v jejich arzenálu jsem neviděl žádnou nadpřirozenou techniku,“ uvedl Nemkov.

„Vůbec netuším, kdo mě při té cestě za titulem zastaví, pokud se jednou přesunu do UFC,“ dodával sebevědomý osmadvacetiletý bijec, který v minulosti změřil síly i s takovým Jiřím Procházkou. V tomto duelu mu však nesedla desetiminutová délka kola, a tak nakonec prohrál na technické KO.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.