top fight logo export web
Valentina Shevchenko mma ufc trenink

Valentina Shevchenko prozradila, jak dlouho hodlá ještě bojovat a co by změnila do trilogie s Nunes

Všechny důležité otázky, které by fanoušky Valentiny Shevchenko mohly zajímat, byly právě zodpovězeny.

Neomylná šampionka muší váhy UFC se právě nese na vlně osmi výher, přičemž naposledy si hravě poradila s Lauren Murphy. Po této výhře nemohl své nadšení skrývat ani Dana White, který slíbil, že Valentině přihraje trilogii s Amandou Nunes, tedy aspoň se o to všemi silami pokusí.

Proč právě Nunes? Protože ona a Shevchenko jsou dvě nejlepší MMA zápasnice z UFC. Jejich předchozí dva duely budí dost kontroverzností a v podstatě zde ani větší dámská bitva podniknout nelze.

„Trilogie s Amandou je momentálně mým největším cílem. Vím, že ji můžu porazit, vlastně jsem ji už porazila, i když to bodoví sudí viděli jinak. Dodnes s tím verdiktem z druhého zápasu nesouhlasím,“ přiznávala Valentina.

A co že by do případného třetího souboje změnila? „Vůbec nic. Já vždy říkám, že člověk musí věřit tomu, co dělá. A Amanda bude vždy o něco větší jak já, to prostě nezměním. Naopak bych si mohla ublížit, kdybych najednou začala nabírat váhu. Možná nemám takovou stavbu těla, ale mám rychlost a toužím se neustále překonávat, a to se bojovým sportům věnuji už osmadvacet let.“

Momentálně jí je třiatřicet, jak dlouho tedy ještě plánuje pokračovat? „Ráda bych bojovala tak dlouho, jak jen to bude možné. Mám jinak nastavenou mysl než ostatní zápasníci. Plánuji se v této hře udržet navždy, obrazně řečeno. I když mi bude třeba padesát a mé tělo mi to dovolí, hodlám stále pokračovat,“ přiznávala ve své výpovědi pro ESPN.

Nyní jen tedy záleží, jak dopadne Amanda Nunes, kterou 11. prosince bude čekat povinná obhajoba s Juliannou Penou. Pokud i tuto bitvu zvládne úspěšně, Dana White ji začne tlačit do trilogie se Shevchenko. V té době se přibližně i my dozvíme odpověď, zdali se nám tuto válku podaří zrealizovat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.