top fight logo export web
Amanda Nunes dulezita bitva

Valentina Shevchenko tipuje, jak dopadne titulová odveta Peña vs. Nunes 2

V bantamové váze nás bude 30. července čekat důležitá bitva, která určí, zdali má Amanda Nunes stále na to, aby vládla novodobé éře MMA.

Brazilská lvice Nunes byla ještě prakticky nedávno považována za historicky nejlepší MMA zápasníci, co se kdy v UFC objevila. Ovládla dvě hmotnostní kategorie a na konto si připsala skalpy těch největších soupeřek v oboru.

Postupně však bylo znát, že i její síly polevily, což se naplno projevilo v bitvě s Juliannou Peñou, které podlehla ve druhém kole na škrcení. Nutno však dodat, že i KO viselo ve vzduchu.

Amanda se omlouvala, že to nebyl její optimální výkon, jelikož se jí do hlavy dostala spousta stresu, kterého se nemohla zbavit. Do odvety se to ovšem pokusí napravit, jenom ta víra ze strany veřejnosti už v ní taková není.

nina nunes amanda nunes

Peña svůj dominantní výkon zopakuje

Vyslechneme-li si názor takové dominantní šampionky, jakou je Valentina Shevchenko, dozvíme se, že Amanda už v prvním duelu s Juliannou dělala mnohé chyby. Takové, které u ní byly delší dobu viditelné.

„Pro mnohé to už tehdy byl šok, pro mě ale určitě ne. Amanda již delší dobu nebojuje na sto procent, její styl není perfektní. Možná i kvůli divákům se snaží o atraktivitu a ukončení před limitem, ale tím se otevírá více, než je zapotřebí,“ uvedla Shevchenko.

„Když jsem s Amandou před lety bojovala já, čelila jsem úplně jiné soupeřce, než je z ní dneska. Netuším, jestli se do té formy zvládne ještě vrátit. Vím ovšem, že pokud ne, tak to opět pro Peñu bude jednoznačná záležitost,“ řekla.

„Cítím z Peñy takovou jistotu. Samozřejmě, Nunes si to může vzít zpátky, v MMA je možné vše, ale to by se musela vrátit ke svému starému já. A u toho jsem ji už několik let neviděla. To Peña ke své nejlepší formě teprve přichází,“ dodala.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.