top fight logo export web
Artem Lobov a Conor McGregor jsou na noze

Válka na nože! Conor McGregor čelí žalobě od blízkého přítele

Artem Lobov byl člověkem, kterého v dubnu roku 2018 letěl Conor McGregor bránit před útiskem Khabiba a jeho goril. Teď ovšem Lobov McGregora žaluje.

Jeden by se až divil, jak rychlý mohou určité věci nabrat spád. Artem byl svého času v UFC spíše jen průměrný zápasník, který měl na kontě více porážek jak výher. Přesto si své místo v MMA Lize mistrů záhadně držel.

Mnozí tvrdili, že to bylo hlavně díky jeho užšímu přátelství s McGregorem, což sice nikde nebylo potvrzeno, ale ani vyvráceno. Nyní se však ukazuje, že by to pouto nemuselo být tak silné, jak se zprvu zdálo.

MMA reportér Chisanga Malata pracující pro periodikum The Sun informuje o tom, že Artem Lobov podal na Conora McGregora žalobu, jelikož zneužil jeho nápadu ohledně Proper No. Twelve whisky.

Lobov a McGregor byli přátelé

Lobov zdůrazňuje, že to celé byl jeho nápad, a dokonce byl tvůrčí postavou, která se podílela na celkovém vývoji a složení značky. Žádných finančních provizí se ale za svůj nápad nedočkal, což hodlá změnit.

Malata popisuje, že se Lobov dožaduje alespoň 5 % z celkového zisku. Jak to ale doopravdy bude, o tom rozhodne až soud.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!