top fight logo export web
Sean OMalley titul

Važte si mě, jsem nejpopulárnější MMA bijec současnosti, chvástá se O’Malley

Pokud jste si Seana O’Malleyho doposud dostatečně nevážili, je na čase to změnit.

O „Sugarových“ schopnostech není třeba pochybovat. Jedná se o perspektivního bijce s poměrně vysokým potenciálem, který se může pochlubit i celkem atraktivním stylem. Potíží je snad jenom to, že doposud jeho schopnosti neprověřil žádný elitní bojovník.

Ať je to jakkoliv, sám Sugar ví, co je zač. A jeho věrní fanoušci to ví také – je to přeci ta největší MMA hvězda současnosti.

„Upřímně vám povídám, že necítím, že by se tu aktuálně někde nacházel větší fighter, než jsem já. Klidně namítejte, ale položte si ruku na srdce a sami mi řekněte, kdo je větší hvězdou?“ ptal se svých fanoušků.

„Pokud mi dáte dobrého tanečního parťáka, jsem schopný trhat rekordy v počtu prodaných PPV. Važte si toho, že tu jsem, protože já jsem budoucí tvář této značky,“ pronesl O’Malley ve svém podcastu.

Kromě toho, že se jedná o „největší“ MMA ikonu současnosti, je třeba připomenout, že Sugar ve svém světě ještě ani nikdy neprohrál. Kdo na jeho kontě vidí porážku s Marlonem Verou, ten se prý dívá špatně anebo má něco se zrakem.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.