top fight logo export web
6f6225a2a0363c639ac8243f0d9f176c824b8083

Věčně nepoučitelný Jones čelí dalšímu obvinění, tentokrát z napadení ženy

UFC šampion polotěžké váhy Jon „Bones“ Jones už je jakýmsi terčem průšvihů. Kromě aféry s dopingem, jenž se s ním potáhne do konce života, již čelil i obviněním kvůli nevhodnému chování. Svůj seznam prohřešků nyní rozšířil i o napadení barmanky.

Vše se odehrálo začátkem dubna v jednom klubu v Novém Mexiku. Jones se podle reportu ze zpráv stanice ESPN zjevně dobře bavil a snažil se získat pozornost jedné servírky. Hranice tolerance však překročil v momentě, kdy se jí rozhodl poplácat po zadku, načež jí chytil za krk a stáhl jí k zemi do úrovně jeho klína. Následně se ale k ní pouze nahnul, políbil ji na krk a po chvilce nářků ji nechal opět odejít.

Jelikož se Jones nedal ihned vystopovat, celá událost ohledně vyšetřování se protáhla prakticky až k dnešnímu dni. Dle reakcí svědků nebylo žádných pochyb o tom, že inkriminovanou osobou je opravdu současný šampion polotěžké váhy UFC, jehož chování se dalo označit jako napadení. S tímto obviněním také stěžující si žena přišla na policii, kde se za doprovodu očitých svědků vyzpovídala.

Soudní záznamy nám nasvědčují, že byl Jones donucen zaplatit odškodné v celkové výši 300 dolarů, což je pro něho zanedbatelná částka, nicméně protože vyšetřování stále neskončila, nemůžeme vyloučit ani vyšší tresty, mezi nimiž stanice ESPN zmínila i vězení.

Jonesův mluvčí James Hallinan k případu jen řekl, že jeho klient o obvinění nic nevěděl, dokud nebyl osobně kontaktován policií. Provinění mu nepřišlo natolik vážné. Jak moc to ovšem vážné bude, to prozradí až zasedání u soudu, jehož datum se teprve dozvíme.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!