top fight logo export web
F2D31377 D80A 431E AB4E 565BA37AE675

Velmi sporné zastavení, zlobí se Adesanya. Chce okamžitou odvetu

Brazilský kat Alex Pereira ukázal, že skutečně zná na Adesanyu recept a po dvou výhrách v kickboxerském prostředí jej přemohl i v MMA.

Nebylo to rychlé a tvrdé a nebylo to ani ve stylu, jak se u nás v posledních dnech velmi rádo říká, přesto však Pereira svou práci vykonal.

Stalo se tak až v pátém kole, kde Alex zjevně tušil, že prohrává možná i 1-3 na body, větší risk z jeho strany byl tedy nouzí. Sázka na plnou ofenzivu se ovšem vyplatila.

Alex zahnal svého nigerijského soka k pletivu oktagonu, kde jej zahltil sérií úderů. Mnohé z nich trefovaly zcela přesně, šampion byl omámený a následně padal k zemi.

Dle svých slov byl sice Adesanya stále schopen pokračovat, ale důkladný rozhodčí mu to neumožnil. Proto si nyní bývalý šampion říká o odvetu.

„Jako co si budeme povídat, šlo o velmi sporné rozhodnutí. Pořád jsem mohl pokračovat, ale sudí mi to ukončil…,“ lamentoval po utkání Adesanya.

„Nebudu proti výsledku protestovat, jelikož jsem za svou kariéru viděl už i horší zastavení, ale budu trvat na okamžité odvetě. Myslím si, že jsem toho vyhrál více než dost, abych si ji zasloužil,“ řekl na tiskové konferenci.

Protože ve střední váze momentálně není vyloženě žádný určený titulový vyzývatel, mohlo by UFC Adesanyovu žádost vyslyšet. Bude ale výsledek čtvrtého zápasu jiný než těch předchozích tří? Toť otázka…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!