Top-Fight.cz - bojové sporty
attila vegh odveta

V UFC by Vémolu přečetli jako já! Na to prostě už nemá, myslí si Attila Végh

Terminátorovo kroky v současné chvíli směřují k jedinému cíli – odvetě s Attilou Véghem. V minulosti se ale nechat několikrát slyšet, že by se rád stal jedním z mála bojovníků, kteří se do UFC probojovali dvakrát.

S rostoucí popularitou MMA to ale může být složitější než před pár lety. Nejprestižnější liga světa v současné době ve velkém propouští a navíc se soustředí na levnější talenty. Co si myslí Végh?

„Už jsem několikrát říkal, že Karlos je jednostranný bojovník. Má jednu silnou stránku, ale MMA má více složek – postoj, zem, jiu-jitsu atd. Karlosovo silné stránky jsou síla a schopnost kontrolovat soupeře na zemi. Sice to není divácky atraktivní, ale jde si za svým cílem a vyhrává. Jeho styl mu funguje. Co se však týká UFC, tak tam by si ani nepípl. Jsou tam jiní zápasníci, kteří jsou hodně komplexní a lehce by si ho přečetli. Podobně, jako jsem si ho načetl třeba já. Jsou tam prostě úplně jiné kalibry. On se do UFC vlastně ani dostat nechtěl, ale říkal to lidem tolikrát, že tomu také začali věřit,” pronesl Attila Végh pro YouTube kanál Startitup.

Sám Karlos nedávno přiznal, že sen o dalším startu v UFC je pro něj už dost vzdálený, ale i tak je to pro něj určitá motivace, proč pokračovat v tréninku. Momentálně se mu daří v největší české organizaci OKTAGON MMA. Letos ho ještě po zranění čeká náročný program, třeba zápas s Pirátem a také box s Marpem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?

  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • V UFC by Vémolu přečetli jako já! Na to prostě už nemá, myslí si Attila Végh